Obsługa informatyczna firm i instytucji – outsourcing IT

Jesteśmy specjalistami w branży informatycznej, posiadamy duże doświadczenie w outsourcingu IT dla różnych firm w różnych branżach. Nasze usługi składają się z rozwiązań IT na miarę Twoich potrzeb i wymagań.

Oferujemy pełen zakres usług informatycznych, w tym:

  1. Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów informatycznych
  2. Administrację sieciami, serwerami i bazami danych
  3. Rozwój oprogramowania
  4. Outsourcing specjalistów IT takich jak programiści, administratorzy sieci, specjaliści od bezpieczeństwa IT itp.
  5. Systemy automatycznych archiwizacji dokumentów
  6. Konfigurację i zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym i firewall
  7. Wsparcie zdalne i telefoniczne oraz szybka reakcję serwisową

Nasze usługi outsourcingowe IT są realizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów bezpieczeństwa. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie szybko i skutecznie rozwiązać wszystkie zagadnienia informatyczne, elektroniczne – sprzętowe.

Współpraca z nami pozwala na skoncentrowanie się na rozwoju biznesu, a my zajmiemy się obsługą technologiczną Twojej firmy. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Nie musisz utrzymywać pracowników własnego działu IT, nie musisz ich szkolić – brak kosztów. Zapewniamy profesjonalne, szybkie i skuteczne usunięcie każdej usterki. Otrzymujesz wsparcie telefoniczne i doradztwo od najlepszych specjalistów. Możesz skupić się na prowadzeniu firmy, a obsługę informatyczną pozostawić nam. Jeśli szukasz partnera do outsourcingu usług informatycznych, skontaktuj się z nami!

Serwis komputerów stacjonarnych, serwerów, laptopów, notebooków, mikrokomputerów itp. Serwis urządzeń biurowych: drukarki, skanery. Obsługa montaż, projekty sieci komputerowych, modemów, routerów, VPN i tp.