IP: 3.235.176.80 HOST: ec2-3-235-176-80.compute-1.amazonaws.com Inteligentny wideo dozór kamery monitoring alarm gps kontrola audio | Komputerowy Serwis Łódź

Inteligentny wideo dozór kamery monitoring alarm gps kontrola audio


Przedstawiamy nowoczesny system autonomicznego modułu monitoringu kamerami IP wysokiej jakości. Wbudowany moduł wi-fi ap gsm i alarm z czterema czujnikami (sensor przechyłu, udarowy, ruchu) wraz z sygnalizatorem optycznym i akustycznym. Możliwość komunikacji głosowej – można za pomocą dedykowanej aplikacji wydawać polecenia głosowe przez megafon, który zamontowany jest w urządzeniu.

Istnieje możliwość rozbudowy o kolejne kamery bariery i dodatkowe dowolne czujniki.
Powiadomienia o zdarzeniach przesyłane są przez aplikacje wiadomość mail lub SMS, możliwa jest również konfiguracja odczytywania komunikatów przez automatyczną sekretarkę. Zestaw posiada powiadomienie o braku zasilania, alarmie, naruszeniu strefy, temperaturze wewnętrznej oraz wbudowane zasilanie awaryjne, które zapewnia do 4 godzin pracy. Możliwość dołożenia akumulatorów i zestawu wiatr plus solar, który zapewnia pracę ciągłą przy długotrwałych zanikach prądu. Rozstaw podstawy dostosowany do transportu wózkiem widłowym i umieszczenia na kontenerze budowlanym. Po złożeniu całość przystosowana do transportu autem typu WV Caddy, Fiat Doblo.

Wszystkie opcje dostępne online – sterowanie z aplikacji.

Na budowę, parking, skład, przystań, żwirownię, bocznicę, boisko, itp.

Cena dotyczy widocznego na zdjęciach urządzenia.:

Wystawiamy faktury VAT 23% ceny netto

Możliwa dostawa wraz z instalacją, konfiguracją oraz szkoleniem pracownika obsługującego – cena ustalana indywidualnie.

Dostęp z każdego systemu i urządzenia telefon, tablet, komputer itp.